Zaskakująca gratka dla każdego fana deskorolki na świecie. W kalifornijskim Malibu znajduje się dom stworzony do tego aby jednocześnie w nim mieszkać oraz jeździć na deskorolce. Pomysłodawcą oraz projektantem domu jest Pierre Andre Senizergues – mistrz świata w jeździe na deskorolce. Pierre Andre Senizergues miał na celu stworzenie domu, w którym można jeździć po każdej powierzchni, zarówno wewnątrz domu jak i w jego otoczeniu.

Dom został podzielony na trzy oddzielne części. W pierwszej z nich mieści się salon, jadalnia i kuchnia. W drugiej sypialnia i łazienka. W trzeciej części znajduje się pokój do ćwiczeń.

Podział ten jedynie dzieli dom na strefy, lecz nie umniejsza jego użyteczności. W każdej z trzech stref możliwe jest jeżdżenie na deskorolce. Podłogi i specjalnie przystosowane ściany, które są wyprofilowane w łuki o promieniu trzech metrów, nadają się do jazdy. Podobnie wszystkie obiekty i przedmioty codziennego użytku pozwalają na deskorolkowe szaleństwo – stoły, łóżka, krzesła – jeżdżenie możliwe jest po wszystkim.

FALO NIERUCHOMOŚCI kompleksowe zarządzanie nieruchomościami poznań ul. Palacza 104, Poznań zarządca nieruchomości olsztyn www.ealergie.com.pl