Smartfony towarzyszą nam wszędzie – w szkole, w pracy, na spotkaniu biznesowym czy też w sklepie. Wykorzystujemy je nie tylko do telefonowania i wysyłania SMS-ów, ale również pozwalają one na organizację codziennego życia, dzięki wielu przydatnym aplikacjom. Jedną z nich jest Evernote, która dla wielu osób jest niezastąpiona.

Evernote to najprościej mówiąc aplikacja do tworzenia notatek. Umożliwia pisanie notatek, tworzenie list zadań i zapisywanie wyników. Ponadto pozwala na porządkowanie artykułów z Internetu , dokumentów oraz zdjęć.

Do każdej notatki można dołączyć plik. Poza tym w aplikacji możesz stworzyć w szybki sposób zarówno listę zakupów, jak i narysować wykres omawiany na firmowej prezentacji. Ponadto notatki można swobodnie przeszukiwać i przesyłać między innymi urządzeniami oraz udostępniać je innym użytkownikom.

Co więcej, notatki można na bieżąco omawiać dzięki funkcji czatowania. Jest to aplikacja niezwykle przydatna w pracy oraz na studiach, Umożliwia efektywną współpracę i wymianę myśli w szybki sposób.

stoły konferencyjne