Corel Corporation to kolejna firma, która postanowiła w swoich produktach uwzględnić potrzeby studentów. Dlatego stworzyła specjalny pakiet, oferujący usługi właśnie dla młodych ludzi.

Jest to szczególnie ważne, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że jest to jeden z najważniejszych programów do obróbki grafiki wektorowej, z czasem wzbogacony o wiele innych, atrakcyjnych pakietów dodatkowych. A czym różni się wersja dla studentów od zwyczajnej wersji? Pakiet, o którym mowa to CorelDRAW Home & Student Suite, przeznaczony zarówno dla studentów, jak i dla użytkowników domowych.

Pakiet ten można zainstalować na 3 komputerach i używać dożywotnio, co jest niewątpliwie jego ogromną zaletą, jednak dzieł stworzony za jego pomocą nie można sprzedawać. Pakiet różni się od wersji podstawowej również tym, że zawiera trochę mniej użytecznych narzędzi i funkcji, zmniejszono ilość clipartów, czcionek, czy zdjęć.

Jednak na potrzeby pracy uczelnianej powinien się świetnie nadać i dzięki niemu za mniejszą cenę możemy nauczyć się stawiać pierwsze kroki w świecie grafiki.

certyfikaty ssl www.borkowo.info.pl dynamics 365